Doprava
Doprava zdarma při nákupu nad 1 390 Kč
Titulok
Sleva až 25 % na esenciální oleje doTerra s kódem "doterra25"

Nová generace zvlhčovačů vzduchu Karl

Extra výkonné, extra úsporné. Takové jsou Karl a Karl Big z nové generace zvlhčovačů vzduchu. Díky technologii Adaptive Humidity™ přizpůsobí svůj výkon vašim požadavkům. Potěší také doplňování vody během provozu a ovládání přes aplikaci. Vyzkoušíte tuto novinku?

Extra výkonné, extra úsporné. Takové jsou Karl a Karl Big z nové generace zvlhčovačů vzduchu. Díky technologii Adaptive Humidity™ přizpůsobí svůj výkon vašim požadavkům. Potěší také doplňování vody během provozu a ovládání přes aplikaci. Vyzkoušíte tuto novinku?

Proč zvlhčovat vzduch (nejen) v zimě?

Během podzimních a zimních měsíců je vzduch v domácnostech a kancelářích velmi suchý. Je nepravda, že častým větráním přetopený vzduch zvlhčíte. Právě naopak. Suchý vzduch má za následek několik zdravotních komplikací, včetně únavy a velmi suchých nosních sliznic. Negativně působí i na nábytek a další zařízení ve vašem obývacím pokoji či ložnici.

„Ve vytápěných prostorách v interiéru je vzduch často příliš suchý. Některým lidem to může způsobit slzení očí, škrábání v krku a dokonce bolesti hlavy nebo problémy se spánkem. Je důležité pravidelně monitorovat vlhkost vzduchu pomocí vlhkoměru. Když je relativní vlhkost vzduchu v chladných měsících roku nižší než 40 %, zvlhčovač pomůže obnovit optimální vlhkost v dětském pokoji či ložnici,“ řekl Martin Stadler, generální ředitel Stadler Form.

Zvlhčovače vzduchu Karl & Karl Big s extrémním výkonem

Karl a Karl Big jsou designové zvlhčovače vzduchu, které vyčnívají z davu silným výkonem, elegantním designem a moderním textilním potahem. Zvlhčovač vzduchu Karl je kompaktní a vhodný pro velké místnosti až do 100 m2. Jeho součástí je nádoba na vodu o objemu 4,6 litru. Do vzduchu dostane až 690 gramů vody za hodinu, což definuje jeho vysoký výkon. Velkorysá nádoba na vodu o objemu až 11 litrů je součástí zvlhčovače vzduchu Karl Big. Je vhodný do místnosti o rozloze až 150 m2 a do vzduchu dostane neuvěřitelných 1100 gramů vody za hodinu. 

Oba zvlhčovače vzduchu jsou z dílny švýcarského designéra Mattiho Walkera. Upoutají šedým textilním povrchem a jemným zobrazením loga Stadler Form na hnědé kůži.

Buďte pánové svého vzduchu

„Vzhledem k tomu, že zvlhčovače vzduchu Karl a Karl Big jsou vybaveny WiFi modulem, všechny jejich funkce můžete ovládat pomocí mobilní aplikace. Také si můžete kdykoli zkontrolovat úroveň vlhkosti, i když jste venku. Obzvláště praktickým prvkem pro zákazníky je zvedací otvor, který umožňuje plnění zařízení vodou shora během provozu. Kromě toho lze funkční LED světla během noci ztlumit nebo úplně vypnout, takže váš spánek nebude rušen,“ dodává Martin Stadler.

Energetická úspora díky technologii Adaptive Humidity™

Díky technologii Adaptive Humidity™ zvlhčovače vzduchu Karl a Karl Big zajišťují efektivní zvlhčování vzduchu v automatickém režimu. Zvlhčovač si sám reguluje výkon, a to na základě rozdílu mezi požadovanou a aktuální vlhkostí vzduchu v místnosti. Dochází tak k přímé úspoře elektrické energie. Nízkou spotřebu energie má za následek i efektivní konstrukce spolu s ekonomickým stejnosměrným motorem. Jakmile je nádrž na vodu prázdná, zvlhčovače vzduchu Karl & Karl Big se automaticky vypnou. Filtry jsou stejné, jako u zvlhčovačů vzduchu Oskar. Vyrobeny jsou z rostlinných a textilních vláken, neobsahují plastové části.