Doprava
Doprava zdarma při nákupu nad 1 390 Kč
Titulok
Sleva až 25 % na esenciální oleje doTerra s kódem "doterra25"

Cestovní zvlhčovač vzduchu Emma na chatu i do hotelového pokoje

O víkendu na chatě, přes týden na pracovní cestě. Ať jste kdekoli, nepřestáváte dýchat čistý a optimálně zvlhčený vzduch. Pokud výhody zvlhčovače vzduchu znáte z domova, proč si jej nevzat i na cesty? Kompaktní a přenosný zvlhčovač vzduchu Emma bude vaším společníkem na chatě či hotelovém pokoji.

O víkendu na chatě, přes týden na pracovní cestě. Ať jste kdekoli, nepřestáváte dýchat čistý a optimálně zvlhčený vzduch. Pokud výhody zvlhčovače vzduchu znáte z domova, proč si jej nevzat i na cesty? Kompaktní a přenosný zvlhčovač vzduchu Emma bude vaším společníkem na chatě či hotelovém pokoji.

Větráním si vzduch nezvlhčíte

V zimním období vlhkost vzduchu v domech i bytech prudce klesá. Zatímco teploměr venku ukazuje minusové teploty, vlhkoměr vzduchu v interiéru zobrazuje hodnoty pod 40%. Očekáváme, že při větrání místnosti se vymění čerstvý zvlhčený vzduch zvenčí za suchý vzduch z přetopené domácnosti. Není tomu tak. Při minusových teplotách je vzduch venku velmi suchý a jednorázovým větráním se dostává dovnitř. Pravidelné větrání je však nevyhnutelné. Jak tedy dosáhnout optimálně zvlhčeného vzduchu v domácnosti? Odpovědí je zvlhčovač vzduchu.

Zvlhčovač vyzývá do boje s patogeny

Pokud máte oteklé sliznice, suché rty, slzí vám oči, kýcháte a smrkáte, neutíkejte hned do lékárny. Nejprve zkontrolujte vlhkost vzduchu ve vašem obývacím pokoji či ložnici. Vlhkoměr vzduchu by měl ukazovat mezi 40 – 60 %. V zimním období není nic výjimečného, pokud vlhkost vzduchu v přetopených domech, bytech, hotelových pokojích či dřevěných chatách klesne pod 20 %. Na suché sliznici se patogeny, roztoči i viry zachytí mnohem rychleji. Příznaky, které můžete zpozorovat na svém těle v důsledku nedostatečně zvlhčeného vzduchu jsou také suchá pokožka a pocit únavy a vyčerpání.

Doma zvlhčovač, na cestách také

Nedostatečnou vlhkost řešily babičky výparníky nebo mokrými ručníky na radiátorech. Naštěstí technologie pokročily a aktuálně si můžete vybírat z široké nabídky ultrazvukových, odpařovacích nebo tepelných zvlhčovačů vzduchu. Adaptivní zvlhčování šetřící elektrickou energii, noční režim, propojení s mobilní aplikací či nadčasový design zvlhčovačů již nejsou vyjímečné vlastnosti. Máte doma už takové zařízení a nechcete přijít o optimálně vlhký vzduch na dovolených či pracovních cestách? Řešením je Emma.

Jaké jsou výhody cestovního mobilního zvlhčovače vzduchu Emma?

Mobilní přenosný zvlhčovač vzduchu Emma díky USB připojení můžete použít kdekoli. Jednoduše jej připojíte k počítači nebo powerbance. Díky ultrazvukové technologii rozptyluje do ovzduší hotelového pokoje nebo dřevěné chaty jemnou mlhu. Pára je studená, nehrozí riziko popálení. Powerbanka s kapacitou 10 000 mAh zajistí provoz Emmy a optimálně zvlhčený vzduch až 8 hodin. Zvlhčovač vzduchu Emma můžete připojit pomocí adaptéru i do elektrické sítě. Potěší vás extra tichý provoz a LED diody, které v noci ztlumíte nebo úplně vypnete. Váš spánek bude nerušený. Kompaktní rozměry a cestové pouzdro potěší každého cestovatele.