Doprava
Doprava zdarma při nákupu nad 1 390 Kč

Lucerna, aróma difuzer, vonní lampa i dekorace? Seznamte se se Sophie

Znáte Sophie? Jde o exteriérový aroma difuzér, lucernu na terasu, vonní lampu, ale i dekorace na zahradu i do bytu. Díky plameni Amber Light™ a 11-hodinové výdrži baterie dokáže Sophie vykouzlit romantickou atmosféru kdekoli.

Znáte Sophie? Jde o exteriérový aroma difuzér, lucernu na terasu, vonní lampu, ale i dekorace na zahradu i do bytu. Díky plameni Amber Light™ a 11-hodinové výdrži baterie dokáže Sophie vykouzlit romantickou atmosféru kdekoli.

Sophie je první difuzér do exteriéru

Aroma difuzér Sophie je první difuzér na trhu vhodný do exteriéru i interiéru. Magickou hru světla a vůně vytváří díky unikátnímu plameni Amber Light™. Nejedná se o skutečný oheň. Světlo vycházející z lucerny Sophie hodnověrně imituje plamen svíčky nebo ohně. Díky tomu je Sophie naprosto bezpečná a nehrozí žádné popálení. Stejnou technologii využívají i oblíbené difuzéry Lucy a Zoe.

Nekonečných 11 hodin bez nabíjení

Když jsme před půl rokem představili bezkabelový difuzér Lucy na baterii, stal se bestsellerem. I sestry Sophie a Sophie Little dokáží díky výkonné baterii fungovat bez připojení do elektrické sítě. Sophie Little dokáže rozptylovat vůni esenciálních olejů při plném nabití baterie 7 hodin. Větší Sophie dokáže romantickou atmosféru na terase nebo v obývacím pokoji dotvářet až nekonečných 11 hodin bez nabíjení. Nádržka na směs vody a esenciálních olejů je také velkorysá. U Sophie Little je to 50 ml, u Sophie až 100 ml.

Difuzer, který se nebojí vody

Důvod, pro který Sophie a Sophie Little doporučujeme pro použití v exteriéru je ochrana IP44. Díky ní difuzér odolá stříkající vodě. Pokud se večer spustí závlaha na vaší zahradě a jemně pokropí i difuzér, nic vážného se nestane. Určitě však nelze Sophie nechávat na přímém dešti mimo překrytou terasu. Déšť padající shora by snadno mohl proniknout k elektronickým částem difuzéru a způsobit jejich zatečení. V zimě, když netrávíte čas na terase či zahradě, nechte „oheň“ se Sophie tancovat ze vašeho obývacího pokoje.

Otravné komáry toto léto skončily

Co se vám vybaví při představě letního večera? Příjemná společnost, chlazený nápoj o otravný bodavý hmyz. Mušky, komáry a jiný nepříjemný hmyz dokáže letní večer krutě znepříjemnit. Pokud vonné svíčky proti komárům nezabírají, zkuste esenciální oleje. Již pár kapek esenciálního oleje doTerra Terrashield v difuzéru Sophii působí jako přírodní repelent.

Bomba funkce & nadčasový design difuzéru Sophie

Bambusová rukovat, černá základna a akrylové sklo jsou 3 základní prvky nadčasové vonné lampy Sophie. Pokud se venku na průhledném akrylovém skle zachytí hmyz případně se sklo zapráší, jednoduše jej odpojte od černé základny a vložte do myčky nádobí. Tam se vyčistí a znovu bude sloužit jako ochrana světla Amber Light™ vycházejícího z difuzéru. Pokud toužíte po naprosto intimní atmosféře, na Sophii můžete plamen lampy jemně ztlumit případně zcela vypnout. Skvělé, že?