Doprava
Doprava zdarma při nákupu nad 1 990 Kč
Titulok
Sleva až 25 % na esenciální oleje doTerra s kódem "doterra25"

4 tipy na aroma difuzéry. Který si vyberete vy?

Difuzéry Stadler Form kromě šíření vůně esenciálních olejů a aromaterapie vykouzlí ve vašem domě, zahradě či na terase nezaměnitelnou romantickou atmosféru. Vybrat si můžete malou a milou Miu, Lucy ve tvaru svíčky, stylovou Zoe nebo nové exteriérové difuzéry Sophie a Sophie Little. Který difuzér se vám zamlouvá nejvíce?

Malá a milá Mia

Minimalistický a kompaktní aroma difuzér Mia je dlouhodobě nejprodávanějším difuzérem na slovenském trhu. Díky své velikosti a přijatelné ceně se Mia stala součástí mnoha slovenských domácností. Jedná se o ultrazvukový aroma difuzér. Zabudovaná technologie umožní přeměnu vody s pár kapkami esenciálních olejů na páru. Ta vystupuje přes úzký otvor v horní části difuzéru do místnosti. Ultrazvuková technologie je nejšetrnější a nejúčinnější metoda rozptylování vůně v prostoru.

Až 10 hodin dokáže šířit vůni esenciálních olejů při naplnění nádržky velké 100 ml. Jakmile se voda z aroma difuzéru vypaří, zařízení se vypne. Díky nízké hlučnosti vás nebude rušit ani v noci. Doporučujeme ji do místnosti o rozměrech 30 m2. Dostupná je v bílé, titanové a černé barvě

Chcete romantiku? Vyberte si Zoe

Aroma difuzér Zoe s unikátním plamenem Amber Light™ zajistí dokonale romantickou atmosféru. Plamen, který vychází ze Zoe vypadá jako skutečný oheň. No nenechte se nachytat. Jedná se o světelnou imitaci plamene. Aroma difuzér Zoe je naprosto bezpečný, nehrozí vám žádné popálení. Díky USB portu si Zoe můžete připojit k počítači nebo powerbance a užijete si příjemnou vůni esenciálních olejů v bezprostřední blízkosti.

Stejně jako difuzér Mia, i Zoe dokáže rozptylovat vůni esenciálních olejů až 10 hodin v místnosti velké až 30 m2. Prohlédnete si Zoe v černé barvě. V kombinaci se zlatou je neodolatelná.

Svíčka, která nepálí? Unikátní Lucy

Zákazníci, kteří toužili po bezkabelovém difuzéru, se dočkali. Lucy v bílé a černé barvě je první aroma difuzér v portfoliu Stadler Form, který nevyžaduje připojení do elektrické sítě. Díky zabudované baterii dokáže rozptylovat vůni éterických olejů až 6 hodin. Následně je třeba difuzér Lucy znovu nabít. Samozřejmě, Lucy můžete používat také připojenou k elektrické síti. Ultrazvukový difuzér je osobním difuzérem, a tudíž nemá stejně velký výkon jako větší difuzéry Julia či Jasmine. Ideální, když si Lucy postavíte na stůl nebo stolek ve vaší bezprostřední blízkosti.

První exteriérový difuzér Sophie

Difuzery Sophie a Sophie Little jsou prvními exteriérovými difuzéry na trhu. Lucerny, vojtěšky, vonné lampy nebo difuzéry jsou rozličné pojmenování pro toto sesterské duo. Podobně jako Lucy, i Sophie se může pochlubit technologií Amber Light™. Světlo vycházející z difuzéru osvětluje páru, která šíří do prostoru vůni esenciálních olejů. Průhledné akrylové sklo chrání vystupující páru, bambusová rukojeť dotváří minimalistický design difuzéru.

Zabudovaná baterie zajistí rozptylování vůně esenciálního oleje až 11 hodin u Sophie a 7 hodin u Sophie Little. A to bez otravných kabelů. Navíc díky ochraně IP44 nezaskočí tento difuzér ani voda stříkající z jakéhokoli směru. Pár kapek esenciálního oleje doTerra TerraShield zabrání otravnému hmyzu, aby vám pokazil večer. Ideální na terasu, zahradu, balkon, ale i do obývacího pokoje. Berete?

Neoslovil vás ani jeden z výše uvedených difuzérů? Vyberte si z široké nabídky, například. výkonnou Julii nebo Jasmine.