Doprava
Doprava zdarma při nákupu nad 1 990 Kč
Titulok
Sleva až 25 % na esenciální oleje doTerra s kódem "doterra25"

4 důvody, proč si koupit zvlhčovač a čističku 2v1

Čističky vzduchu a zvlhčovače vzduchu 2v1 z místnosti nasávají suchý a znečištěný vzduch. Vzduch přechází přes kotouče, které rotují ve vodě. Vyčištěný a optimálně zvlhčený vzduch se poté vrací zpět do místnosti. Zvlhčovač a čistička vzduchu 2v1 je ideální pro alergiky, ale ocení ji i rodiny s dětmi. Přečtěte si 4 důvody, proč by měly stát součástí vaší domácnosti.

Pračky vzduchu jsou skutečnými každodenními hrdiny. Proč? Kombinují výhody čističky vzduchu a zvlhčovače vzduchu v jednom zařízení. Z místnosti nasávají suchý a znečištěný vzduch. Vzduch přechází přes kotouče, které rotují ve vodě. Vyčištěný a optimálně zvlhčený vzduch se poté vrací zpět do místnosti. Zvlhčovač a čistička vzduchu 2v1 je ideální pro alergiky, ale ocení ji i rodiny s dětmi. Přečtěte si 4 důvody, proč by se zvlhčovač a čistič vzduchu 2v1 měly stát součástí vaší domácnosti.

#1 Chraňte své zdraví čištěním vzduchu

Ve vzduchu kolem nás poletují kromě virů, vlasů, chemikálií a jiných nečistot i drobné prachové částice. Jedná se o částice, které jsou podle Institutu environmentální politiky zdraví škodlivé. Způsobují dráždění dýchacích cest, mohou způsobit plicní onemocnění. Pokud se ovzduší v místnosti aktivně filtruje pomocí pračky vzduchu, minimalizuje se riziko vzniku nemocí.

#2 Čistý vzduch = více energie

Nekvalitní, vydýchaný nebo příliš suchý vzduch nabourá vaši koncentraci a rychle vás unaví. Problémy s nedostatečně kvalitním vzduchem mají zejména alergici. Každodenně jsou mu vystaveni venku, ale iv domácnosti či kancelářích. Pračka vzduchu pomáhá při zmírnění alergických a astmatických příznaků, zlepšuje pohodu. Nejen doma se díky zvlhčovači a čističce 2v1 může astmatikům a alergikům dýchat lépe.

#3 Zářivější pleť díky dostatečně vlhkému vzduchu

Věděli jste, že vlhkost vzduchu ovlivňuje vaši kůži? Pokud je vzduch příliš suchý, pokožka na to reaguje. Stává se suchou a napnutou. Pračka vzduchu, tzn. zvlhčovač a čistička vzduchu 2v1 zajistí v místnosti optimální vlhkost vzduchu. Tím hydratuje i vaši pokožku, díky čemuž zůstává zářivější a napnutější.

#4 Sbohem, zápachy domácí

Pračka vzduchu kromě zajištění optimálně zvlhčeného a čistého vzduchu odstraňuje také zápach ze vzduchu. Urychlí vyčištění vzduchu od chemických výparů z čistících prostředků, zápachy z vaření či z domácích zvířátek. Není tak třeba stříkat do vzduchu pohlcovače pachů a osvěžovače vzduchu.

Díky funkci 2v1 (zvlhčování i čištění) pračka vzduchu zlepšuje celkové klima v místnosti. Podporuje vaše zdraví, snižuje rizika, zvyšuje pohodu a následně podporuje regeneraci a vitalitu. Myslíme si, že jsou to dostatečné důvody pro výběr pračky vzduchu, i když netrpíte alergií. Co myslíte?