Doprava
Doprava zdarma při nákupu nad 1 390 Kč
Titulok
Sleva více než 20 % na všechny čističky vzduchu

Sezóna zvlhčování vzduchu začíná. Jste připraveni?

Vlhkost vzduchu se v důsledku vytápění domácností a nepříznivého počasí klesá a vymyká se optimálním hodnotám. K jejich udržení nám pomáhají ultrazuvkové a odpařovací zvlhočovače vzduchu s originálním příslušenstvím. Máte ten svůj zvlhčovač již připraven pro tuto sezónu?

Během sychravého podzimu se v bytových domech spouštějí radiátory, v rodinných krbech se zakládá oheň. Vlhkost vzduchu se v důsledku vytápění domácností a nepříznivého počasí klesá a vymyká se optimálním hodnotám. K jejich udržení nám pomáhají ultrazuvkové a odpařovací zvlhočovače vzduchu s originálním příslušenstvím. Máte ten svůj zvlhčovač již připraven pro tuto sezónu?

Příslušenství pro zvlhčovače vzduchu

Předpokládáme, že zvlhčovač vzduchu se již stal neodmyslitelnou součástí vašeho domova. Pokud o jeho koupi teprve uvažujete, užitečné rady jak si vybrat ten správný zvlhčovač naleznete v našem blogu. Pro správné fungování zvlhčovače vzduchu je třeba se postarat o jeho pravidelné čištění a výměnu filtrů. Ideální čas je před sezónu zvlhčování. Jaké příslušenství by vás mělo zajímat?

Odvápňovač Cleaner and Descaler

Čistící prostředek Cleaner & Descaler je určen k důkladnému odstranění vodního kamene ve zvlhčovačích vzduchu ale i difuzérech. Již malé množství odvápňovače Cleaner & Descaler zajistí, že vaše zařízení zůstanou hygienicky čistá a ihned připravená k dalšímu použití. Pokud máte i jiné domácí spotřebiče, ve kterých se usazuje vodní kámen, Cleaner & Descaler se postará io ně. Praktický odvápňovač vyrábí švýcarská společnost Dürgol. Je vhodný pro:

  • všechny aroma difuzéry Stadler Form
  • všechny zvlhčovače vzduchu Stadler Form
  • všechny zvlhčovače a čističky vzduchu Stadler Form

Postříbřená kostka Water Cube™

Water Cube™ do zvlhčovačů vzduchu je patentovaná švýcarská technologie značky Stadler Form. Postará ao to, aby mikroby nepřežily a voda rozptylovaná do ovzduší byla dokonalé čistá. Postříbřená kostka se aktivuje ihned po kontaktu s vodou. Čistí vodu i tehdy, když je zvlhčovač vypnutý. Svou činností prodlužuje životnost zvlhčovače. Vyměňte ji přibližně jednou ročně. Je vhodná pro:

  • zvlhčovače vzduchu Anton, Ben, Eva, Eva Smart, Eva Little, Oskar, Oskar Big, Oskar Little, Karl a Karl Big
  • zvlhčovače a čističky vzduchu 2v1 Robert a George

Originální filtry do zvlhčovače vzduchu

Filtry do odpařovacích zvlhčovačů vzduchu slouží k zajištění optimálního výkonu a hygienického zvlhčování. Jsou vyrobeny z rostlinných a textilních vláken bez kousku plastu, tzn. šetrné k přírodě. Antibakteriální materiál zabraňuje rozmnožování mikroorganismů. Filtry ve zvlhčovači vzduchu doporučujeme měnit každé 2-3 měsíce. Vybírejte vždy originální příslušenství, abyste neohrozili zdraví vašeho spotřebiče. Filtry jsou vhodné pro rodinu odpařovacích zvlhčovačů:

  • Oskar, Oskar Big, Oskar Little, Karl a Karl Big

Odvápňovací kazeta Anticalc Cartridge

Usazeniny od vodního kamene vám pomůže odstranit odvápňovací kazeta Anticalc Cartridge. V případě, že máte ve vaší domácnosti velmi tvrdou vodu, mohou v okolí zvlhčovačů vzduchu vznikat bílé fleky nebo poprašek. Nacházet se může na poličkách, stolech či na zemi. Odvápňovací kazeta Anticalc Cartridge snižuje obsah vodního kamene ve vodě a změkčuje vodu. Zabraňuje tím vylučování částic vápníku do okolí vašeho zvlhčovače vzduchu a následné tvorbě bílých fleků. Je vhodná pro:

  • zvlhčovače vzduchu Anton, Ben, Eva, Eva Smart a Eva Little
  • zvlhčovače a čističky vzduchu 2v1 Robert a George

Účinné kuličky Anti-limescale

Malé kuličky Anti-limescale zabraňují tvorbě vápenatých usazením na tepelném topném tělese ve zvlhčovači vzduchu Fred. Povrch jádra kuliček je vyroben z nerezavějící oceli. Během roku je třeba je pravidelně odvápňovat a po roce je vyměňte za nové. Díky tomu zajistí optimální výkon tepelného zvlhčovače vzduchu Fred. Kuličky jsou vhodné pro:

  • zvlhčovač vzduchu Fred

Přírodní esenciální oleje

Přírodní esenciální oleje Stadler Form nebo doTerra nakapané ve zvlhčovačích vzduchu dokáží rozptylovat do ovzduší příjemnou vůni. Kromě optimálního vzduchu se vaším domovem bude šířit také nádherná vůně. Některé esenciální oleje mají blahodárný vliv na vaše zdraví. Potěším jimi tělo i duši.