Doprava
Doprava zdarma při nákupu nad 1 390 Kč
Titulok
Sleva až 25 % na esenciální oleje doTerra s kódem "doterra25"

Potřebujete výkonný zvlhčovač?

Už víte, že doma nebo v kanceláři máte suchý vzduch. A také víte, že takový vzduch nepříznivě působí na vaše zdraví. Nosní sliznice je suchá a mnohem snáze se na ní přichytí různé bakterie a patogeny. Plánujete si pořídit výkonný zvlhčovač vzduchu? Zbystřete pozornost

Už víte, že doma nebo v kanceláři máte suchý vzduch. A také víte, že takový vzduch nepříznivě působí na vaše zdraví. Nosní sliznice je suchá a mnohem snáze se na ní přichytí různé bakterie a patogeny. Plánujete si pořídit výkonný zvlhčovač vzduchu? Zbystřete pozornost.

Výkon zvlhčovače vzduchu jako klíčový parametr

Při výběru ultrazvukového zvlhčovače, ale také u zvlhčovače s technologií přirozeného odpařování sledujte výkon jako klíčový parametr. Udává kolik gramů, mililitrů nebo litrů vody dokáže zvlhčovač dostat do vzduchu za jednu hodinu. Výkon menších zvlhčovačů vzduchu, které jsou ideální do menších dětských pokojů nebo ložnic se pohybuje kolem 300 gramů vody za hodinu. Pokud však potřebujete zajistit optimálně vlhký vzduch ve větších obývácích, obývácích spojených s kuchyní nebo kancelářích, vyberte si z nabídky extra výkonných zvlhčovačů. Ty mají až 3násobně vyšší výkony.

Do stylového domu

Designový a výkonný zvlhčovač vzduchu Karl Big dostane do vzduchu až 1100 g vody za hodinu. Obdivuhodné. Hravě si poradí se suchým vzduchem v místnostech až do 150 m2. Ke zvlhčování vzduchu využívá technologii přirozeného odpařování. Vaše oči neuvidí opařenou vodu, avšak velkorysá 11litrová nádrž zůstane za pár hodin prázdná. Potěší vás i Karlova nízká hlučnost.

Díky inovativní technologii Adaptive Humidity zajišťuje automatické a efektivní zvlhčování vzduchu. Karl Big si sám reguluje výkon, a to na základě rozdílu mezi nastavenou cílovou a aktuální vlhkostí vzduchu v místnosti. Pokud je vlhkost vzduchu vyšší, svůj výkon sníží a naopak. Přímo tak šetří elektrickou energii. A víte, že ho dokáže ovládat i přes aplikaci?

Do velké kanceláře či ateliéru

Velký ateliér nebo obývací pokoj, ve kterém panuje suchý vzduch si ptá zvlhčovač Oskar Big. Je to starší bratr zvlhčovačů Oskar Little a Oskar. Postará se o to, aby suchý vzduch v místnosti o velikosti 100 m2 dostal na optimální úroveň vlhkosti. Naplňte vodou nádržku o objemu až 6 litrů, ta se za pár hodin vypaří do ovzduší. Důvodem je extra vysoký výkon zvlhčovače Oskar Big, a to až 700 gramů vody za hodinu.

Stejně jako zvlhčovač Karl, i Oskar pracuje využívá ke zvlhčování technologii přirozeného odpařování. Postupné odpařování vody nebude vidět. Oceníte také Oskarovu nízkou hlučnost, praktická dvířka na dolévání vody a intuitivní ovládání. A víte, že Oskar podporuje také aromaterpii?

Kompaktní tvar, velkolepý výkon

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Eva je dlouhodobě oblíbený právě pro svůj extra výkon. Pára vycházející ze zvlhčovače vzduchu stoupá do výšky až 1,4 metru. Nasycení vzduchu vodní páru tak uvidíte v přímém přenosu. Nemusíte se bát. Stoupající pára je studená, a tak nehrozí žádné riziko popálení. Výkonná Eva dostane do vzduchu až 550 gramů vody za hodinu a je vhodná do místnosti velké až 80 m2.

Stejně jako zvlhčovače vzduchu Karl a Oskar i Eva disponuje technologií Adaptive Humidity™. Díky ní přizpůsobuje výkon na základě rozdílu mezi cílovou a aktuální vlhkostí vzduchu. To pomůže uspořit elektrickou energii a také vaše finance. V balení naleznete také externí vlhkoměr vzduchu. Ten slouží jako dálkový ovladač.

Potřebujete vzduch i vyčistit? Robert se hlásí do služby

Zvlhčovač a čistička vzduchu Robert 2v1 je multifunkční hrdina. Vzduch nejen zvlhčuje, ale také čistí. Ve vodě má skryté rotující disky. Ty filtrují ze vzduchu nečistoty, prach, pyl a další alergeny. Dokonce vás za 30 minut zcela zbaví cigaretového kouře v místnosti. Zvlhčovací výkon Roberta je také obdivuhodný. Do vzduchu obdrží až 550 gramů vody za hodiny a ideální výkon podává v místnostech velkých až 80 m2. Milovníky esenciálních olejů potěší, že jej lze použít i na aromaterapie. Nakapejte do něj oblíbený esenciální olej a čistý, dostatečně zvlhčený a voňavý vzduch se bude šířit vaším domovem.