Doprava
Doprava zdarma při nákupu nad 1 390 Kč
Titulok
Sleva více než 20 % na všechny čističky vzduchu

Novinka: Odvlhčovač a čistička vzduchu 2v1 Lukas

Potřebujete se zbavit nadměrné vlhkosti, mokrých stěn a plísní? Odvlhčovač vzduchu Lukas dostane ze vzduchu až 20 litrů vody za jeden den. Skvělé, že? Pokud ho chcete využívat také k čištění škodlivých látek v ovzduší, prachu a plísní, dokupte si HEPA filtr H11 a velmi rychle se odvlhčovač vzduchu Lukas stane také účinnou a funkční čističkou vzduchu.

Potřebujete se zbavit nadměrné vlhkosti, mokrých stěn a plísní? Odvlhčovač vzduchu Lukas dostane ze vzduchu až 20 litrů vody za jeden den. Skvělé, že? Pokud ho chcete využívat také k čištění škodlivých látek v ovzduší, prachu a plísní, dokupte si HEPA filtr H11 a velmi rychle se odvlhčovač vzduchu Lukas stane také účinnou a funkční čističkou vzduchu.

Lukas je odvlhčovač a čistička vzduchu 2v1 se skvělým výkonem

Odvlhčovač vzduchu Lukas zbožňuje vlhké místnosti. V prostoru do 70m2 odstraňuje ze vzduchu přebytečnou vlhkost a zajistí optimálně zvlhčený a čistý vzduch v interiéru. A jak Lukas fungujte? Z jedné strany odvlhčovače je vlhký vzduch nasáván, z horní části jej zase Lukas vypouští do prostoru v podobě suchého a příjemně teplého vzduchu. Pohybující se vývod vzduchu Swing zaručuje rovnoměrnou distribuci odvlhčeného vzduchu zpět do místnosti.

Přidejte HEPA filtr a máte čističku vzduchu

Ve sklepech, halách, koupelnách či jiných místnostech, ve kterých je dlouhodobě nadměrná vlhkost vzduchu se soustřeďují také bakterie či plísně. V mokrém či vlhkém prostředí se jim daří výborně. Lukas je připraven také pro boj s těmito škodlivými látkami. Filtr HEPA H11, který lze dokoupit k odvlhčovači Lukas jako volitelné příslušenství, zachytí až 95 % nejmenších částic prachu a pylu. Ocení to zejména alergici. Z odvlhčovače se tak velmi rychle stane účinná čistička vzduchu.

Výkon odvlhčovače je ohromující

Představte si dvě 10litrová vědra plná vody. Takový objem dokáže odvlhčovač a čistička vzduchu Lukas dostat ze vzduchu za 24 hodin. Ohromující. Vyberte si jednu ze čtyř úrovní výkonu odvlhčování nebo si zvolte vlhkost, kterou chcete v místnosti dosáhnout a udržovat. O ostatní se už postará odvlhčovač úplně sám. Rozsah úrovně vlhkosti, kterou si můžete vybrat, se pohybuje od 30 do 80 %.

Další funkce odvlhčovače, které oceníte

Při každodenním používání odvlhčovače vzduchu vás potěší jeho další funkce.

1. Sušení prádla

Aktivujte na odvlhčovači vzduchu režim sušení prádla a vaše mokré prádlo se v krátké době stane suchým. Rychlost sušení zaručuje technologie Swing, která umožní rovnoměrné proudění suchého vzduchu po místnosti a důkladné vysušení prádla.

2. Ovládání pomocí aplikace

Víte, že odvlhčovač vzduchu Lukas můžete ovládat i přes mobilní aplikaci Stadler Form? Prostřednictvím mobilní aplikace monitorujete aktuální kvalitu vzduchu a ovládáte všechny funkce odvlhčovače. V aplikaci je dostupný také 24-hodinový časovač a rodičovský zámek. Díky němu dokážete deaktivovat tlačítka na ovládacím panelu a zabráníte tak, aby dětské ruce manipulovaly s ovládáním.

3. Velkorysý objem nádoby

Až 4,2 litru je objem nádoby, do které odvlhčovač vzduchu Lukas sklízí nadbytečnou vodu získanou z vlhkého vzduchu. Když se naplní, jednoduše ji vysuňte, vylijte a znovu vložte. Odvlhčovač vzduchu bude pokračovat ve své práci. Praktické lidi potěší možnost připojit odvlhčovač pomocí přibalené hadičky přímo k odtoku. V tom případě se již nemusíte starat o vyprazdňování nádoby.

4. Noční režim

Filtrovat ze vzduchu nadměrnou vlhkost vzduchu můžete i během noci. Tichý noční režim odvlhčovače Lukas zajistí nehlučný provoz zařízení. Lukas vás tedy nebude vyrušovat ani v ložnici či dětském pokoji.