Doprava
Doprava zdarma při nákupu nad 1 390 Kč
Titulok
Sleva až 25 % na esenciální oleje doTerra s kódem "doterra25"

Bateriový ventilátor Finn s výdrží až 35 hodin

Designový ventilátor Finn je vhodný díky ochraně IP44 i do exteriéru. Překvapí vás především výdrž jeho baterie. Při nejnižším výkonu vám bude zpříjemňovat horké letní dny nepřetržitě až 35 hodin. Oceníte také praktické dálkové ovládání a horizontální otáčení Swing.

Designový ventilátor Finn je vhodný díky ochraně IP44 i do exteriéru. Překvapí vás především výdrž jeho baterie. Při nejnižším výkonu vám bude zpříjemňovat horké letní dny nepřetržitě až 35 hodin. Oceníte také praktické dálkové ovládání a horizontální otáčení Swing.

Ventilátor Finn také na terasu či zahradu

Nezáleží na tom, zda letní odpoledne trávíte ve stínu obývacího pokoje nebo na terase či zahradě. Mobilní bateriový ventilátor Finn od Stadler Form rozproudí dusný horký vzduch kdekoli budete chtít. Díky certifikátu IP44 odolá i stříkající vodě. Bude tedy skvělým společníkem na terase, balkoně, zahradě či v krytých venkovních prostorách.

Nekonečných 35 hodin příjemného vánku

Nabijte designový bateriový ventilátor Finn na plnou kapacitu a následně si užívejte až 35 hodin nepřetržitého ovívání při nejnižší úrovni výkonu. Rozhodnete-li se pustit ventilátor na nejvyšší výkon, díky silné baterii si užijete 7 hodin silného ovívání bez potřeby připojit ventilátor k elektrické síti.

Vyspěte se při něm

Finn je tak tichý, že můžete při něm pracovat, povídat či dokonce spát. A to, aniž by vás rušil ve vašem odpoledním či nočním odpočinku. Konstruktéři důrazně přepracovali design ventilátoru Finn tak, aby minimalizovali jeho hlučnost. Přesvědčte se sami.

Užitečné technologie ventilátoru Finn

Technologie Swing zajišťuje automatické otáčení hlavice ventilátoru Finn zleva doprava v rozsahu až 120°. Vertikální proudění vzduchu si můžete nastavit manuálně až do úhlu 90°. Kombinace horizontálního a vertikálního proudění zajistí úplnou cirkulaci vzduchu v místnosti a navodí pocit osvěžení. Jste-li milovník přírody, potěší vás unikátní režim Natural Breeze. Po zvolení tohoto režimu ventilátor střídá silné a mírnější proudění vzduchu. Proud vzduchu tak nápadně připomíná proudění větru tak, jak jej známe z přírody.

Ovládejte ventilátor z postele či z gauče

Dálkový ovladač k ventilátoru Finn je nenápadně skrytý v jeho zadní části. Vyjměte jej a začněte ovládat ventilátor Finn z pohodlí gauče, zahradní sedačky nebo postele. Ventilátor Finn můžete využít jako stojanový, podlahový nebo stolní. Tuto rychlou úpravu zajistí výškově stavitelný kovový stojan.

Ventilátor Finn je dostupný ve dvou verzích, a to ventilátor Finn Mobile se zabudovanou baterií a ventilátor Finn s potřebou připojení do elektrické sítě.