Doprava
Doprava zdarma při nákupu nad 1 390 Kč
Titulok
Sleva více než 20 % na všechny čističky vzduchu

Ambasádoři

Dara Rolins

Už proto, že jsme v poslední době trávili tolik času doma, jsem ráda, že jsem se iv bytě mohla zhluboka nadechnout příjemného a svěžího vzduchu. Navíc mě baví, že si můžu čističku propojit se smartphonem a pohodlně ji ovládat. Její minimalistický design krásně osvěží interiér.“ Zpěvačka Dara Rolins měla už od dětství problémy s dýcháním, a to z důvodu nepřechodné nosní dírky. Podstoupila několik operací, jejímu fatálnímu problému s dýcháním se věnovalo několik lékařů v mnoha zemích. Její trápení ukončil až lékař z Kyjeva, díky kterému konečně dýchá pravou i levou nosní dírkou. Aby však svůj nový čich opět neztratila, důkladně dbá na čistotu a vlhkost vzduchu v domě. Právě čistička vzduchu Roger a zvlhčovač vzduchu Eva jí v tom důsledně pomáhají.

 

 

Dominika Cibulková

Tenistka Dominika Cibulková má i po ukončení profesionální kariéry dva velké soupeře – astma a alergie. Jelikož v poslední době tráví spoustu času doma se svou rodinou, dbají na to, aby měli všude optimální vlhkost vzduchu a čistý a zdravý vzduch. „Celoročně se vždy spoléhám na mého Rogera. Ano, jmenovce světové jednotky Rogera Federera. Má ho i Jakubko ve svém dětském pokoji, kde si hraje během dne, zda doma nebo na chalupě.“ Jedná se o čističku vzduchu, která filtruje viry, bakterie, prach a alergeny ve vašem bytě či domě. U Dominiky také zajišťuje optimálně vlhký vzduch zvlhčovač vzduchu Eva a Oskar, o rozptýlení vůně se starají aroma difuzéry.

Lukáš Kimlička

I vy máte takovou úchylku jako já, že vám musí všechno se vším ladit? Tuto čističku vzduchu podle mě navrhovali přesně do mé kuchyně.“ Designér, módní návrhář, vizážista, stylista a fotograf Lukáš Kimlička byl okouzlen designem nových čističek vzduchu Roger. Do svého zrekonstruovaného bytu si precizně vybíral nejen doplňky, ale i spotřebiče. Správnou volbou pro něj byl Roger Big v designové černé barvě. Spánek je pro něj stejně důležitý jako vzduch, který dýchá. Proto si dopřeje čisté a zdravé prostředí nejen v obýváku, kde tráví svůj volný čas, ale i v ložnici.

Nela Pocisková

Já jsem difuzérový maniak. Miluji když mi voní celý domeček. Miluji aromaterapii a její vliv na naše zdraví, emoce a náladu.“ Éterické oleje mají podle zpěvačky Nely Pociskové obrovskou sílu a ovlivňují nejen naše tělo, ale také mysl a duši. Aroma difuzér Jasmine od Stadler Form pomocí ultrazvukové technologie mění vodu smíchanou s esenciálním olejem na mimořádně jemnou mlhu, kterou rozptyluje do svého okolí. Samozřejmě, ve spojení se 100% čistými esenciálními oleji to představuje pro Nelu a její rodinu ideální vůni domova.