Deset správných zvlhčovačů

Jako zvlhčovač není zvlhčovač.

Nákup zvlhčovače není zrovna jednoduchá záležitost. Na trhu je velké množství zařízení různých rozměrů, které používají řadu technologií. Musíte však být schopni učinit správné rozhodnutí! Tento pomocník bude pracovat v našem domě každý den a noc 🙂 !

 

Shrnuli jsme pro vás některé důležité body, což je dobré si všimnout při výběru zvlhčovače.

1. Velikost pokoje (m² nebo m³)

Aby zvlhčovač fungoval správně a efektivně, velikost místnosti je velmi důležitým faktorem při výběru ideálního zařízení.

2. Technologie

Výběr správné technologie závisí především na tom, kde a kdo by měl zvlhčovač používat. Technologie by měla být účinná a bezpečná.

3. Snadné ovládání

Na první pohled si toho nevšimneme, ale je velmi důležité, jak zvlhčovač funguje. Automatický režim, způsob doplňování vody do nádrže, indikátor stavu vody, automatické vypnutí stroje, snadná obsluha, to vše by mělo mít kvalitní zvlhčovač.

4. Snadné čištění

Na našem území je voda velmi tvrdá, takže je třeba vzít v úvahu, že ve zvlhčovači bude vytvořen vodní kámen. Je nutné zvolit stroj, který je co nejkonkřivější a snadno se čistí.

5. Spotřeba

Vzhledem k tomu, že zvlhčovač bude zapínat denně a také v noci, je také velmi důležitá spotřeba. Zvlhčovače s moderními technologiemi mají velmi nízkou spotřebu energie a mohou také pracovat 24 hodin denně.

6. Nízké provozní náklady

Každý zvlhčovač potřebuje péči a jsou zde další náklady na používání. Vyberte si zvlhčovač, který používá cenově dostupné příslušenství a ekologické filtry.

7. Hladina hluku

Ujistěte se, že zvlhčovač má nejnižší hladinu hluku a můžete jej používat nerušeně během noci.

8. Noční režim

Vysoce kvalitní zvlhčovač má kontrolu výkonu a schopnost vypnout osvětlení přístroje, aby nedošlo k narušení spánku.

9. Design

Dokonce i zvlhčovač může být již pěkný “kus nábytku”.

10. Aromaterapie

Čisté éterické oleje mohou zlepšit účinek hydratace a také zdraví celé rodiny! Takže si vyberte stroj, který podporuje jejich použití a je přizpůsoben pro toto.
(buďte opatrní) při použití esenciálních olejů, musí mít stroj speciální dávkovač. Nemůžete nalít oleje přímo do nádrže na vodu, protože byste mohli poškodit stroj a filtry!)

This entry was posted in Nezařazené. Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..