Doprava
Doprava zdarma při nákupu nad 1 390 Kč
Titulok
Sleva až 25 % na esenciální oleje doTerra s kódem "doterra25"

Dizajnéři

Vysoce funkční a inovativní, ale zároveň designové čističky, zvlhčovače či ventilátory jsou opakovaně oceňovány na mezinárodních designérských soutěžích. Víte, pod rukama kterých evropských designérů vznikaly?

Matti Walker

Od úplného začátku jsem měl tu čest navrhovat a vyvíjet produkty pro Martina Stadlera a jeho Stadler Form tým. Začínali jsme se zvlhčovačem vzduchu Fred a postupně jsme portfolio produktů rozšířili do atraktivního, úzkého a kvalitního sortimentu produktů. Skutečnost, že jsem součástí týmu od samého začátku mě obohatila po osobnostní i designérské stránce.

Ve své práci designéra sleduji několik jasných cílů, kterých vždy dosáhnu při navrhování produktu. Jsou jimi jasný styl produktu a estetika získaná z trvale udržitelných materiálů. Také jednoduché, intuitivní a pohodlné ovládání, jasná funkce a potěšení z používání.

Fabian Zimmerli

Rozvíjení nových nápadů bylo vždy mojí vášní. Jako dítě jsem chtěl být vynálezcem, pokoušel jsem se postavit ponorku a vedl jsem v ložnici chemickou laboratoř. V současnosti designové skvosty skládám v dílně nebo za počítačem.

Miluji nové výzvy a práci v různých oblastech produktového designu. Od varných konvic a lékařských zařízení až po čokoládové tyčinky. Cílem každého projektu je najít řešení, které je jednoduché a krásné. Díky úzké spolupráci se značkou Stadler Form se moje vize stává realitou. Těší mě, když vlastní designérské produkty vidím na prodejních pultech v obchodech, přičemž v tom momentě už soustředěně pracuji na dalším projektu.

Bernhard & Burkard

Během společných let studia designu Fabian Bernhard a Thomas Burkard poznali vzájemnou vášeň pro jasné a jednoduché tvary, také nekonvenční koncepty a chytré nápady. V roce 2010 založili designérské studio BERNHARD I BURKARD.

Od té doby do svých návrhů vkládají inovativní a funkční řešení, která kombinují s kreativním a rozumným využíváním zdrojů. Design nemá být jediným cílem, ale měl by definovat produkt holistickým způsobem. Zároveň design vytváří přidanou hodnotu, která má výrazný vliv na udržitelný úspěch.

Carlo Borer

Hranice mezi uměním a designem jsou pro mě na jedné straně neurčité, na druhé straně opět jasné. Vždy však vzájemně obohacující. První objekty, které jsem navrhl, byly mé domácí potřeby. I díky nim jsem našel možnost vytvářet asociativní objekty, které mají funkci, a tedy praktickou hodnotu. Téměř vždy jsou to malé, zvláštní věci s osobností, které ukrývají neznámé funkce.

Moje designérské kousky otevírají mrknutím oka svůj vlastní vesmír tvarů. Pro mě jako designéra je fascinující kombinovat koncepci designu s potřebou funkčnosti bez kompromisů.