Léčivé emoce s esenciálními oleji

Esenciální oleje jsou často označovány jako DNA nebo míza rostliny. Po staletí, éterické oleje a rostliny byly použity různými způsoby, jak pomoci dostat tělo k rovnováze. Esenciální oleje pomáhají a podporují léčení nejen našeho těla, ale i našich emocí. Posilují nás v každé fázi a připravují nás na další úroveň uzdravení. Jakmile pomohou získat fyzickou sílu, ale také začít pracovat na naše emocionální uzdravení.

Pět fází na podporu emocí-posílení

éterické oleje:

  • pomoc při hojení fyzického těla
  • pomoc při léčbě srdce
  • pomoci odemknout restriktivní přesvědčení
  • zvýšit duchovní povědomí a duchovní spojení
  • inspiraci při plnění našeho životního poslání

Hojení fyzického těla

Esenciální oleje jsou silné fyzické léčitelé. Některé éterické oleje jsou považovány za 40-60 krát silnější než byliny. Mají antibakteriální, antivirové a antiparazitární vlastnosti. Esenciální oleje nám pomáhají bojovat proti nepřátelským mikroorganismům, čistým vnitřním orgánům, žlázám a tělesným systémům, vyvažují tělesné funkce a zvyšují vibrace těla.

Léčení srdce

Jako oleje se starají o naše fyzické zdraví, které nám poskytují energii potřebnou pro vstup do emocionální oblasti a srdce. Esenciální oleje zvyšují vibrace fyzického těla. Pokud tělo žije ve vyšších vibracích, nižší energie (např. potlačené emoce) se stává nesnesitelnou. Tyto pocity pak hledají únik. Stagnující hněv, smutek, smutek, kritika a nízká sebecenná nemůže existovat v prostředí rovnováhy a míru, které esenciální oleje pomáhají vytvářet. Emocionální hojení nastává, když se staré pocity vynoří a uvolní. Někdy je tato zkušenost zaměňována s regresí. Lidé mají pocit, že se dostávají do minulosti, nebo že éterické oleje nefungují. Takže jsme si zvykli na léčbu příznaků onemocnění, které pojem léčení si představujeme okamžité zastavení veškeré fyzické a psychické bolesti.

 

Ve skutečnosti, oleje práce tím, že člověk potřebnou energetickou podporu a relaxaci k řešení emocionálních problémů. Je důležité si uvědomit, že hojení je proces. Tento proces lze rozdělit do dvou základních principů – relaxace a přijetí.

Musíme uvolnit potlačené negativní emoce, abychom mohli začít přijímat nové, pozitivní. Všichni staří musí odejít, aby uvolnili místo pro nové. Často chceme tento krok přeskočit, ale je velmi důležité si tím projít. Musíme být ochotni podstoupit očistu, pokud opravdu chceme uzdravení. Prevence čistícího procesu je ještě bolestivější. Musíme předat tuto zkušenost, abychom mohli pokračovat v cestě uzdravení. Čím více se uvolníme od sebe a ukázat důvěru v celý proces hojení, tím příjemnější proces hojení sám bude pro nás.

 

Esenciální oleje nedělají svou emocionální práci za nás. Esenciální oleje pomáhají upřímně podívat do sebe. I když vytvářejí vhodné prostředí pro léčení, nebudou dělat práci sami za nás. V zahradě se často stává, že při trhání cevelů zůstávají zbytky kořenů v zemi. To platí zejména pro tvrdé, kamenité půdy. Aby bylo možné vytrhnout celou rostlinu, je možné zalévat půdu vodou. Podobně esenciální oleje připravují naši emocionální půdu tak, aby “léta” mohla být snadněji odstraněna. Ale pustina nás nevytrhne. Pokud je samotný řemesel zanedbán, ekvaloly se zvětšují, rostlina poroste…

Na druhou stranu, všem, kteří kombinují esenciální oleje s emocionální prací na nošení, přinese ovoce.

(zdroj: Emoce a éterické oleje, Moderní zdroje léčení)

This entry was posted in Nezařazené. Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..