Ocenění Mobitex pro topidlo Paul

Mezinárodní veletrh nábytku a interiérového designu MOBITEX představuje nejnovější trendy ve vybavení interiéru a doplňky bydlení. Tvoří tak alternativní nabídku nábytku a interiérového vybavení oproti obchodním řetězcům. Pravidelně se zde prezentují přední výrobci a dodavatelé nábytku a bytového vybavení na českém trhu.

Během čtyř dnů konání veletrhu shlédlo na 45.000 návštěvníků nabídku 772 firem z 20 zemí světa na čisté výstavní ploše přes 19.460 m2. Během veletrhu se koná prestižní soutěž pro vystavovatele Grand Prix Mobitex. Soutěžní exponáty musí splňovat kritérium originality, kreativity, progresivity, nekonvenčnosti a funkčnosti. Přihlášené produkty jsou pak posouzeny odbornou komisí, výběr nejlepších z nich byl též k vidění na veletrhu.

Třetí místo v kategorii progresivní materiál/technologie obsadil potahový materiál ESENZA od vystavovatele BS-TEXTIL s. r. o. Jihlava. Stříbrnou příčku získal teplovzdušný ventilátor Stadler Form Paul od vystavovatele Bibetus. Tuto kategorii vyhrál ONTUR 35 Jídelní rozkládací stůl od vystavovatele Klastr českých nábytkářů, družstvo.

Zpět na přehled novinek