Rodina produktů Stadler Form roste

Eva je novou vlajkovou lodí mezi zvlhčovači vzduchu Stadler Form

Zvládne totiž citlivě a přesně vytvářet příjemné klima v místnosti. Tento výkonný zvlhčovač od Stadler Form vás zaujme nejen atraktivním zevnějškem, ohromí vás zejména svou technologií: pomocí ultrazvukového principu produkuje vodní páru a to až 1,4 m vysoko. V kombinaci s externím senzorem vlhkosti, kterým Eva disponuje, je tak zajištěn opravdu precizní výkon. Tento senzor slouží zároveň jako dálkový ovladač, díky němuž je obsluha Evy velmi snadná a komfortní. 

I přes svůj vysoký výkon je Eva velmi citlivým přístrojem. Umožňuje jí to jedinečná technologie adaptivního zvlhčování™. V automatickém režimu tudíž Eva sama reguluje svůj výkon tak, aby zajistila požadovanou vlhkost tím nejefektivnějším a nejtišším způsobem. Volitelná funkce předehřevu vody zvyšuje výkon a produkuje příjemnou teplou páru. Eva je zároveň velmi pružná: nabízí 5 úrovní výstupu páry a možnost nastavení cílové vlhkosti v rozmězí 30 - 75 %. V případě potřeby můžete vypnout nebo ztlumit její LED podsvícení. A pokud máte rádi vůně, stačí přidat pár kapek vaší oblíbené 100% přírodní esence, a vaše oáza pohody je na světě.  Eva je k dispozici v černé a bílé variantě.

Rozšířili jsme také naši flotilu aroma difuzérů: novými přírůstky v této kategorii jsou Mia a Julia. Nyní tak nabízíme ideální aroma difuzér do každé místnosti!

Mia, nejmenší aroma difuzér a Julia, aroma difuzér s natáčením trysky

Dva nové aroma difuzéry vás okouzlí svým nadčasovým designem a hlavně svou účinností: Mia zvládne osvěžovat místnost vaší oblíbenou vůní až 10 hodin na jedno naplnění, což je ideální například když čekáte návštěvu a chcete zapůsobit. Julia preferuje delší provoz ve větších místnostech: efektně podvícenou páru šíří Julia rovnoměrně do vzduchu natáčením výstupní trysky v úhlu 160°. V intervalovém režimu, kdy je Julia 10 minut v provozu a 20 minut odpočívá, zvládne na jedno naplnění pracovat až 54 hodin. LED podsvícení Julie můžete v případě potřeby ztlumit nebo úplně vypnout.

Oba nové aroma difuzéry pracují na ultrazukovém principu, stejně jako jejich starší sestra Jasmine. Nejvhodnější náplní pro aroma difuzéry Stadler Form jsou esenciální oleje téže značky, můžete ale použít i jakékoliv jiné 100% přírodní esence, pokud neobsahují alkohol. Všechny ultrazvukové aroma difuzéry - Mia, Julia, Jasmine - jsou k dispozici v bílém, černém, bronzovém a limetkovém provedení.

Zpět na přehled novinek