Doprava
Doručení zdarma nad 1390 Kč
Titulok
HEPA filtry k čističkám zdarma
Titulok
Sleva 25 % na oleje do Terra s kódem "doterra25"

Nadstandardní PREMIUM SERVIS

Kromě kvalitních designových produktů nabízíme ve Stadler Form svým zákazníkům i nadstandardní servisní služby PREMIUM SERVIS. Ty zahrnují neustálý kontakt se zákazníkem, pohodlné řešení reklamací Pick & Return a garanci rychlého vyřízení reklamací do 15 pracovních dnů.*

Buďte s námi

v kontaktu

Řešení reklamací

Pick & Return

Reklamace vyřízena

max. do 15 dnů

Švýcarská značka, dizajnové produkty

Stadler Form již více než 20 let přináší na světový trh produkty s vynikající funkčností a unikátním designem. Jsme specialisté na úpravu vzduchu. Zařízení, která vyrábíme vzduch čistí, zvlhčují, ochlazují, ohřívají a také provoní. Design těchto zařízení je opakovaně oceňován na mezinárodních soutěžích.

Zobrazit produkty

Sami si vyberte jak budeme spolu komunikovat

Víte jak si vybrat správnou čističku? Znáte rozdíly mezi ultrazvukovým a evaporačním zvlhčovačem? Potřebujete poradit při výběru difuzéru? Máte již náš produkt a potřebujete další informace? Ozvěte se nám telefonicky, napište nám mail nebo nás oslovte prostřednictvím sociálních sítí. Jsme tam, kde chcete s námi komunikovat.

Kontakt

Rychlý servis z pohodlí domova

Pokud vaše zařízení potřebuje servisní zásah, vyplňte reklamační formulář. Do emailu vám přijde dokument, který vytisknete, přiložíte k zásilce a zanesete do pobočky Zásilkovna bez nutnosti úhrady. Nejpozději do 15 pracovních dnů vám zařízení opět bezplatně vrátíme kurýrem zpět k vám domů.* Opravené a plně funkční.

Nahlásit reklamaci

Služby PREMIUM SERVIS (neustálý kontakt, Pick & Return a vyřízení reklamace do 15 pracovních dnů) bezplatně poskytujeme všem zákazníkům, kteří si koupili produkty Stadler Form v síti autorizovaných prodejců nebo na stadlerform.cz

*Uvedený čas garantujeme pouze při nahlášení reklamace přímo na www.stadlerform.cz/nahlasit-reklamaci