• VYLEPŠUJEME KVALITU VZDUCHU

  VYLEPŠUJEME KVALITU VZDUCHU

  Zjistěte více o zajímavých momentech historie naší značky v naší galerii.

 • ZALOŽENÍ

  ZALOŽENÍ

  Značka Stadler Form byla založena Martinem Stadlerem ve švýcarském Zugu v září 1998. Poté, co si Martin chtěl pořídit zvlhčovač vzduchu, ale nenašel žádný, který by splňoval jeho estetické a technické požadavky, rozhodl se bez dalšího váhání, že takový přístroj vyvine sám.

 • FRED – PLNOU PAROU VPŘED

  FRED – PLNOU PAROU VPŘED

  Parní zvlhčovač vzduchu FRED představil Martin Stadler na podzim 1999 - a to s velkým úspěchem! Svěží design, který stále i dnes vzbuzuje velkou pozornost, má na svědomí Matti Walker. Během krátké doby byl FRED připraven dělat radost mnoha zákazníkům po Švýcarsku a následně i po celé Evropě.

 • OSKAR – EKONOM

  OSKAR – EKONOM

  V roce 2008 jsme ve Stadler Form vyvinuli nový zvlhčovač vzduchu, který se vyznačuje velmi nízkou spotřebou a speciálním designem. Evaporační zvlhčovač vzduchu OSKAR tak začal psát další úspěšnou kapitolu značky. Nadčasový design, intuitivní obsluha přístroje spolu s tichým a energeticky nenáročným provozem brzy způsobily, že se tento zvlhčovač ve tvaru kostky stal miláčkem davů a zvítězil v zákaznickém testu ve Švýcarsku.

 • 5x OCENĚNÍ RED DOT DESIGN

  5x OCENĚNÍ RED DOT DESIGN

  Stadler Form se zúčastnil známé designérské soutěže „red dot“ poprvé v roce 2013 a hned si odnesl tři ocenění, a to za odvlhčovač vzduchu ALBERT, topidlo ANNA a zvlhčovač OSKAR big. V následujících letech přidal Stadler Form ještě další dvě ocenění za pračku vzduchu ROBERT a vlhkoměr/teploměr SELINA.

 • REVOLUČNÍ AROMA DIFUZÉR

  REVOLUČNÍ AROMA DIFUZÉR

  V roce 2014 prezentoval tým Stadler Form technickou revoluci: po roce výzkumu a vývoje byla představena LEA, inteligentní aroma difuzér. LEA je první aroma difuzér, který šíří vůni přímo z lahvičky s esenciálním olejem a díky zabudovaným dobíjecím bateriím nabízí bezkabelový provoz. Tuto technologii jsme si nechali patentovat.

Historie

O ZNAČCE STADLER FORM

Ve Stadler Form vyvíjíme elegantní a užitečná domácí zařízení. S vášní pracujeme na inovacích pro domácnosti, zaměřujeme se zejména na vylepšení kvality vzduchu a klimatu v místnosti. Zařizujeme obytné prostory příjemnými a svěžími zařízeními, které patří k tomu nejlepšímu z hlediska tvarů, funkcí a obsluhy. Pro naše zákazníky jsou proto užitečnými a výhodnými spolubydlícími.

Chcete více informací?

V tom případě klikněte na video níže, abyste se dozvěděli více o tom, proč Martin Stadler založit svoji společnost, jaké nástrahy musel překonávat a zjistíte i například jaký byl úplně první produkt značky Stadler Form.