Náš tým

 • Pavel Piják Pavel Piják a Paul

  Pavel Piják

  provozní ředitel

  Víte proč je mým oblíbeným produktem pračka vzduchu Robert? Svou elegancí a vysokým výkonem mi dělá příjemnou a neobtěžující společnost. V období suchého vzduchu v zimě je Robert zapnutý neustále, stejě jako na jaře, kdy bývá vzduch plný pylů. Ovládání je velmi snadné a líbí se mi jeho minimalistický design. Ke mně domů se tak skvěle hodí.

  +420 544 214 627 pavel.pijak@bibetus.cz
 • Michal Piják Michal Piják a Roger little

  Michal Piják

  obchodní ředitel

  Roger je elegán na první pohled. Stejně jako jeho jmenovec, švýcarská tenisová legenda, má Roger či Roger little ambice dostat se na piedestal mezi čističkami vzduchu. Jeho plně automatický a hlavně tichý chod je naprosto úžasný. Rogere, díky za zdravé ovzduší pro celou moji rodinu!

  +420 544 214 627 michal.pijak@bibetus.cz
 • Lucie Pijáková Lucie Pijáková a Q

  Lucie Pijáková

  manažerka pro klíčové zákazníky

  Díky své úžasné konstrukci a exkluzivnímu výběru materiálů ventilátor Q dokonale ztělesňuje značku Stadler Form. Nejenže Q zajistí dokonalou cirkulaci vzduchu, ale také vylepšuje každou místnost svým vznešeným vzhledem. Kromě toho mi pomáhá každý rok zůstat v pohodě i v těch nejžhavějších letních dnech. Q je můj absolutní favorit.

  +420 544 214 627 lucie.pijakova@bibetus.cz
 • Lukáš Zubalík Lukáš Zubalík a Eva

  Lukáš Zubalík

  marketingový specialista

  Evu mám rád nejen pro její krásné štíhlé křivky,které se dokonale hodí do kažédho interiéru. Mé sympatie má i díky svému vysokému výkonu, který udržuje vlhkost klimatu na velmi pohodlné a přesné úrovni. Špičkové moderní technologie, jako je možnost teplé mlhy nebo dálkový senzor, mě natolik zaujaly, že vnitřní klima teď spravuje Eva už i u mě doma.

  +420 544 214 627 lukas.zubalik@bibetus.cz
 • Tomáš Pivoňka Tomáš Pivoňka a Tim

  Tomáš Pivoňka

  servisní technik

  Tima jsem si oblíbil hned od začátku, a to hlavně proto, že nesnáším vedro, zejména v kanceláři. Klimatizaci v práci nemáme, takže Tim je můj letní parťák pro tropické dny. Líbí se mi též, že k jeho provozu nepotřebuji hledat zásuvku, prostě jej zapojím do PC nebo powerbanky. Každý mi Tima závidí :-)

  +420 544 214 627 tomas.pivonka@bibetus.cz
 • Dagmar Nováková Dagmar Nováková a Julia

  Dagmar Nováková

  účetnictví a controlling

  Proč mám ráda Julii? Je to voňavá společnice, která šíří vůni v místnosti rovnoměrně pod úhlem 160 stupňů. Julia je k dispozici v různých barvách, takže skvěle zapadne do jakéhokoliv prostoru. Často zapínám i jemné LED podsvícení páry, které vytváří velice příjemný efekt. Výsledná atmosféra mě vždycky uklidní a skvěle naladí.

 • Jana Herzinová Jana Herzinová a Jasmine

  Jana Herzinová

  administrátorka skladu

  Ráda pozoruji Jasmine, jak tiše přeměňuje vodu na příjemnou páru. Když do vody přidám pár kapek své oblíbené esence, za okamžik se můj obývák přemění na oázu klidu a pohody. Tahle půvabná dáma diskrétně vytváří příjemnou vůni v místnosti. Zároveň díky své šik figuře a krásným barvám dodává místnosti punc jedinečnosti.

  +420 544 214 627 jana.herzinova@bibetus.cz
 • Vojtěch Krejčí Vojtěch Krejčí a Anna

  Vojtěch Krejčí

  specialista prodeje

  Anna little, mladší sestra topidla Anna, si získala mé srdce okamžitě. Používám ji nejen doma, když potřebuji přitopit, ale beru ji s sebou vždycky, když jedeme na chatu. Za chladnějších nocí nám totiž pomáhá při vytápění, takže nemusíme ani zapalovat krb. Anna little je nepostradatelný pomocník doma, v kanceláři nebo prostě kdekoliv potřebujete zahřát.

  +420 544 214 627 vojtech.krejci@bibetus.cz