Doprava
Doprava zdarma při nákupu nad 1 390 Kč
Titulok
Sleva až 25 % na esenciální oleje doTerra s kódem "doterra25"

Léčte svou rodinu esenciálními oleji

Jak vypadá vaše rodinná lékárnička? Je v ní mnoho léků nebo se farmaceutickým produktům snažíte vyhýbat a nabízíte své rodině účinnou léčbu v podobě 100% přírodních esenciálních olejů? V rodinné lékárničce do Terra naleznete 10 éterických olejů, které mají různorodé využití od nachlazení či rýmy až po kožní onemocnění. Kromě toho mají tyto oleje pozitivní vliv na vaše emoce. Vyzkoušíte je?

Jak vypadá vaše rodinná lékárnička? Je v ní mnoho léků nebo se farmaceutickým produktům snažíte vyhýbat a nabízíte své rodině účinnou léčbu v podobě 100% přírodních esenciálních olejů? V rodinné lékárničce do Terra naleznete 10 éterických olejů, které mají různorodé využití od nachlazení či rýmy až po kožní onemocnění. Kromě toho mají tyto oleje pozitivní vliv na vaše emoce. Vyzkoušíte je?

Svěží citron, svěží mysl

Olej Lemon je velmi oblíbený nejen pro svěží vůni, ale také pro své využití ve zdravotnické oblasti. Jedná se o účinné antiseptikum s vynikajícími antibakteriálními vlastnostmi, působí také antidepresivně. Má výraznou povzbuzující a energizující vůni, která pomáhá zlepšovat náladu a posiluje imunitu. Pokud vaše babička ráda vaří či peče, darujte jí tento přírodní olej. Může ho přidávat do jídla ke zlepšení chuti dezertů a hlavních jídel.

 • přírodní antioxidant a detoxikant
 • přírodní čistící prostředek
 • pozvedá vaši náladu

Éterický olej Lemon vám umožní jako olej soustředění radostné setrvání v přítomném okamžiku, naplňuje duši pozitivní energií, důvěrou a bdělostí. Berete?

Levandule na (téměř) všechny bolesti

Esenciální olej Levandule je znám také pod přezdívkou švýcarský nožík olejů. Pro své nespočetné využití se stal jedním z nejznámějších a nejoblíbenějších olejů. Je uznáván pro své účinky, zejména analgetické, protikřečové, protizánětlivé, antiseptické a protiplísňové. Pomůže vám při kožních problémech s pletí, na štípance či plenkovou dermatitidu vašich dětí, také k léčbě jizev i strií. Již pár kapek tohoto esenciálního oleje ve vašem difuzéru uvolní a uklidní vaše tělo.

 • snižuje stres, úzkost a nespavost
 • zabírá na bolest ze včelího bodnutí
 • zklidňuje podráždění pokožky popáleninami

Esenciální olej komunikace Levandule napomůže v otevřené komunikaci, ke snadnějšímu vyjádření myšlenek a pocitů.

Máta voní po babiččině zahradě

Pokud trpíte bakteriální infekcí, máte opar, svalovou únavu či bolest v krku, vyberte si z lékárničky éterický olej z máty peprné. Má analgetický, antibakteriální, protiplísňový, protizánětlivý a protikřečový účinek. Napomáhá k řešení trávicích problémů, pomáhá při bolesti hlavy i zubů, uvolňuje stres a napětí. Kromě toho voní stejně nádherné jako louka za babiččinou zahradou.

 • ulevuje při bolestech hlavy
 • zklidňuje podrážděný žaludek
 • pomáhá zvýšit energie
 • chladí během horkých dnů

Olej radostného srdce do Terra Peppermint přináší do našeho srdce veselost, hravost a radost. Dočasně uvolňuje od emočního napětí, připomíná nám, že život může šťastný.

Čistý domov, čistá duše

Oblíbený olej využívaný v dobách pandemie koronaviru je směs olejů do Terra On Guard. Jedná se o přírodní a efektivní alternativu k podpoře imunity. Ničí plísně i bakterie, využijete ji v domácnosti k dezinfekci a čištění ploch. Rozptylováním této ochranné směsi do vzduchu chráníte tělo před chřipkou či nachlazením.

 • zastavuje růst virů a bakterií
 • pomáhá zničit vzdušné patogeny
 • pomáhá při nachlazení a bolestech v krku

Emoční využití tohoto oleje představuje posilování vnitřního JÁ, vnitřního odhodlání. Tato směs vám dá sílu říci NE a stanovit jasná pravidla (nejen) svému blízkému okolí.

Směs Deep Blue pro (ne)aktivní sportovce

Pokud máte doma sportovce, esenciální olej Deep Blue využijete na jeho svalovou únavu, utišení zánětu způsobenou sportovní aktivitou, také na modřiny, bolesti kloubů, kostí i zad. Může být nápomocný i při artritidě a projevech revmatu. Součástí této směsi je olej z máty peprné, který přináší příjemné ochlazení.

 • pomáhá ulevit při bolesti svalů a kloubů
 • dlouhodobě podporuje hojení svalů, kloubů a kostí

Díky emočním účinkům směsi vzdávání se bolesti Deep Blue lépe zvládnete přát a tolerovat bolest. Pochopíte její podstatu, přestanete s ní bojovat a přizpůsobíte se aktuální životní situaci.

Na podporu trávení i povzbuzení do života

Originální směs esenciálních olejů doTerra ZenGest je kombinací zázvoru, máty, kmínu, anýzu, fenyklu a dalších. Právě jejich správná kombinace v oleji ZenGest napomáhá zdravému trávení, redukuje nadýmání, plynatost, zmírňují křeče a pomáhá uklidnit podrážděný žaludek. Pomůže uvést váš trávicí systém do rovnováhy.

 • ulevuje při trávicích nepokojích jako jsou otravy jídlem, reflux, nevolnost, zácpa nebo průjem
 • podporuje trávení

ZenGest pomůže i vaší duši, pokud si zvyknete na svá bedra nabrat víc než dokážete unést nebo máte tendenci dělat spoustu věcí najednou. Napomáhá přijímat a zpracovat nové životní situace, informace a události, dodá povzbuzení do života.

Ochlazovali se jím už domorodí Australané

Znáte ho pod názvem čajovník, Melalauca nebo Tea Tree? Bez ohledu na to, jaký název používáte, jeho účinky vás ohromí. Domorodí Australané přikládali listy čajovníku na pokožku, aby se ochladili, aroma z rozdrcených listů vdechovali s cílem podpořit čisté dýchání. Na tuto ochlazovací a čistící funkci čajovníku se můžete spolehnout i dnes. Pomůže vaší dceři s prvními pubertálními vyrážkami, důkladně vyčistí vaši pleť. Olej Tea Tree rozptýlený ve vašem obývacím pokoji zase osvěží a očistí vzduch.

 • může být použita jako mast první pomoci
 • použijte na podrážděnou pokožku
 • prospěšné pro vlasy, vlasovou pokožku

Pokud někdo dlouhodobě překračuje vaše hranice a vaše duševně se s tím neumí smířit, může vám pomoci esenciální olej Melalauca. Jedná se o olej energetických hranic, který pomáhá nejen přetrhnout špatné negativní vazby, ale pomůže i při navazování nových.

Oregano vás podrží nejen v kuchyni

Esenciální olej Oregano je velmi účinný a silný éterický olej. Jeho sílu objevili v dávných dobách ai dnes oceníte jeho čistící účinky, schopnost bojovat proti virům a infekcím. Tento olej se ukázal jako vynikající posilovač imunity. Překvapí vás jeho účinek při bolestech břicha, žaludku či jiných trávicích problémech. Trápíte se s mykózou? Sáhněte po tomto éterickém oleji a zvýšíte své šance na úlevu.

 • přírodní podpora imunitního systému
 • účinkuje jako přírodní obrana

Esenciální olej do Terra Oregano podpoří i vaše duševně. Je nápomocný při odstraňování bloků či projevech negativity. Cítíte, že pracovní či partnerská vazba škodí vašemu nitru? Oregano vám pomůže najít správné odpovědi.

Esenciální olej, který vám ukáže pravdu

Jeho specifická vůně rozděluje lidi na 2 tábory, a to ty, kterým nádherně voní a ty, kterým neskutečně zapáchá. Nevěříte? Vyzkoušejte esenciální olej kadidlo, resp. Frankincense. Oceníte pocit uvolnění a klidu, který přináší. Jedná se o královský olej používaný na Blízkém Východě při náboženských obřadech. Pomůže vašemu neklidnému dítěti zvýšit soustředěnost, snížit rozptýlení a cílit koncentraci na určitou činnost. Mniši tento olej používají při meditaci, rodiče při uklidnění svého dítěte při hyperaktivitě či neklidnosti.

 • pomáhá redukovat zánět
 • pomáhá ulevit při bolesti
 • podpora imunity

Tento královský olej zvaný také olej pravdy pomůže i vašemu nitru. Difúzujte ho při meditacích, uvolní váš neklid, stres, nervové napětí a strach.